
Мобільний фліпчарт Legamaster SKETCH EASY з круглою основою

Характеристики продукту
- Серія SKETCH EASY пропонує надійну якість за доступною ціною, ідеально підходить для щоденного використання.
- Цей продукт виготовлено з матеріалів зі сталого управління лісами, сертифікованими FSC®, та інших контрольованих джерел (FSC C158462)
- Оптимізована роздрібна упаковка: приваблива та функціональна упаковка покращує видимість продукту та легко спрямовує клієнтів до правильного рішення.
- Багато компонентів дошки SKETCH EASY є знімними, що дозволяє легко замінити або відремонтувати їх за потреби.

Опис
Серія SKETCH EASY пропонує надійну якість за доступною ціною, ідеально підходить для щоденного використання. Вона виготовлена з матеріалів, отриманих з лісів, що керуються принципами сталого розвитку, сертифікованих FSC®, та інших контрольованих джерел (FSC C158462). Оптимізована роздрібна упаковка: приваблива та функціональна упаковка покращує видимість продукту та легко спрямовує покупців до правильного рішення. Багато компонентів дошки SKETCH EASY є знімними, що дозволяє легко замінити або відремонтувати їх за потреби.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Функціональний мобільний фліпчарт для щоденного використання
- Пластиковий тримач для паперу, що кріпиться гвинтом, та регульовані гачки для паперу
- Підходить для всіх стандартних розмірів паперових блокнотів
- Магнітна та сухостиральна дошка з пофарбованої сталі (висота 105 см x ширина 68 см)
- Використовуйте блокнот для фліпчарту або дошку для сухого стирання
- Висота: 190 см, кругла основа діаметром 64 см
- Кругла основа з 5 коліщатками, що фіксуються
- Колеса, що блокуються, забезпечують чудову стійкість та мобільність
- Легке складання: у комплект входить ключ для кріплення коліс.
- У комплект поставки входить лоток для маркерів (20 см) та інструкція зі складання.
- Сертифікат TÜV GS (Перевірена безпека): гарантія найвищої безпеки та перевіреної якості відповідно до німецьких стандартів.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 14 кг |
| Виготовлення стопи | Кругла ніжка з 5 роликами |
| Глибина продукту | 640 мм |
| З годівницею | Да |
| З пов'язкою на руці | Немає |
| Загальна висота | 189 см |
| Загальна ширина | 680 мм |
| Магнітна дошка | Да |
| Магнітне кріплення | Да |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал рами | АБС |
| Оздоблення поверхні | лакований |
| Розміри | (Ш x В x Г) 680 x 1890 x 640 мм |
| Розміри поверхні | Вістота 105 см, ширина 68 см. |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 1890 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 740 ₴











