
Мобільний фліпчарт Legamaster SKETCH PRO з круглою основою

Характеристики продукту
- Серія SKETCH PRO розроблена для інтенсивного використання та виготовлена з міцних матеріалів для тривалого терміну служби.
- Цей продукт виготовлено з матеріалів зі сталого управління лісами, сертифікованими FSC®, та інших контрольованих джерел (FSC C158462)
- Оптимізована роздрібна упаковка: приваблива та функціональна упаковка покращує видимість продукту та легко спрямовує клієнтів до правильного рішення.
- Багато компонентів дошки SKETCH PRO є знімними, що дозволяє легко замінити або відремонтувати їх за потреби.

Опис
Серія SKETCH PRO розроблена для інтенсивного використання та виготовлена з міцних матеріалів, що гарантують тривалу експлуатацію. Цей продукт виготовлено з лісів, що керуються принципами сталого розвитку, сертифікованих FSC®, та інших контрольованих джерел (FSC C158462). Оптимізована роздрібна упаковка: приваблива та функціональна упаковка покращує видимість продукту та легко спрямовує покупців до правильного рішення. Багато компонентів дошки SKETCH PRO є знімними, що дозволяє легко їх замінити або відремонтувати за потреби.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Міцний, мобільний фліпчарт для частого використання.
- Скріпка для паперу виготовлена зі сталі з порошковим покриттям та регульовані гачки для паперу
- Підходить для всіх стандартних розмірів паперових блокнотів
- Магнітна та сухостиральна дошка з пофарбованої сталі (висота 105 см x ширина 68 см)
- Використовуйте блокнот для фліпчарту або дошку для сухого стирання
- Магнітно висувні бічні панелі збільшують площу презентації.
- Регульована висота: Ідеальну висоту для письма можна легко налаштувати.
- Максимальна висота: 205 см, кругла основа діаметром 64 см
- Кругла основа з 5 фіксуючими колесами. Фіксуючі колеса забезпечують чудову стійкість та мобільність.
- Легке складання: у комплект входить ключ для кріплення коліс.
- Комплектація стартового набору: 1 блокнот для паперу SKETCH ECO, 2 маркери для фліпчарту edding 31 EcoLine (спеціально розроблені для письма та позначок на папері для фліпчарту), лоток для маркерів на всю ширину, два висувні бічні клапани та інструкція зі складання.
- Сертифікат TÜV GS (Перевірена безпека): гарантія найвищої безпеки та перевіреної якості відповідно до німецьких стандартів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | edding |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 17,5 кг |
| Виготовлення стопи | Кругла ніжка з 5 роликами |
| Глибина продукту | 640 мм |
| З годівницею | Да |
| Загальна висота | 205 см |
| Загальна ширина | 680 мм |
| Магнітна дошка | Да |
| Магнітне кріплення | Да |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал рами | АБС |
| Оздоблення поверхні | лакований |
| Розміри | (Ш x В x Г) 680 x 2050 x 640 мм |
| Розміри поверхні | Вістота 105 см, ширина 68 см. |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 2050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 630 ₴











