
Опис
Магнітна дошка. Можливість писати на дошці. Тип штатива: Одноніжний штатив.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Колір: Світло-сірий, формат/розмір: 67 x 95 см, вміст: 1 шт.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Базові розміри | 57,5 x 62,5 см (Ш x Г) |
| Ваги | 10 кг |
| Виготовлення стопи | Кругла ніжка з 5 роликами |
| Діапазон регулювання | 180-195 см |
| З годівницею | Да |
| Загальна висота | 195 см |
| Кількість зброї | 2 |
| Магнітна дошка | Да |
| Магнітне кріплення | Да |
| Матеріал | Метал/Kunststoff |
| Позначення типу продукту | Мобільний Делюкс |
| Позначення типу форми штатива | Einbeinstativ |
| Розміри | (Ш x В) 67 см x 95 см |
| Розміри поверхні | 67 x 95 см (Ш x В) |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 95 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 540 ₴


