Характеристика
- Просто регульований по висоті фліпчарт — зручний навіть для дітей
- Регульований
- Біла лакована магнітна металева пластина в міцній алюмінієвій рамці
- для маркування маркерами для дошки, що стираються сухою обробкою
- Два тримачі для фотографій, які можна висунути вбік для збільшення
- зона презентації
- Фліпчарт зібраний — інструменти не потрібні
- потрібне для будівництва
- Практична полиця для зберігання дощок та аксесуарів
- Він складається і його дуже легко зберігати, коли він не використовується
- приховати
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahle |
| Користувальницькі характеристики | |
| З годівницею | Да |
| Загальна висота | 19500 см |
| Загальна ширина | 68 мм |
| Позначення типу продукту | Дале 96011 |
| Розміри | (Ш x В) 68 мм x 105 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Дошка для фліпчарту |
| Уміння писати на дошці | Да |
| Ширина вироби | 68 мм |
| абразивний | Да |
| висота продукту | 105 мм |
| складання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 680 ₴











