
Стійка для фліпчарту Legamaster SKETCH INFINITE

Характеристики продукту
- Фліпчарт SKETCH INFINITE розроблений для тих, хто цінує як естетику, так і функціональність. Він виготовлений з міцних матеріалів для інтенсивного використання в конференц-залах та має елегантний дизайн, який візуально покращить ваше робоче місце.
- Цей продукт виготовлено з матеріалів зі сталого управління лісами, сертифікованими FSC®, та інших контрольованих джерел (FSC C158462)
- Оптимізована роздрібна упаковка: приваблива та функціональна упаковка покращує видимість продукту та легко спрямовує клієнтів до правильного рішення.

Опис
Фліпчарт SKETCH INFINITE розроблений для тих, хто цінує як естетику, так і функціональність. Він виготовлений з міцних матеріалів для інтенсивного використання в конференц-залах та має елегантний дизайн, який візуально покращить ваше робоче місце. Він виготовлений з матеріалів, отриманих зі сталого управління лісами, сертифікованими FSC®, та інших контрольованих джерел (FSC C158462). Оптимізована роздрібна упаковка: приваблива та функціональна упаковка покращує видимість продукту та легко спрямовує клієнтів до правильного рішення.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Стильний, сучасний фліпчарт з креативним підходом
- Дошку можна повертати на 90 градусів, що робить фліпчарт ідеальним для використання як звичайна дошка для сухого стирання.
- Приваблює увагу: безрамкова дошка із задньою панеллю зі сталі під дерево
- Магнітний тримач для паперу з натурального дерева та лоток для маркерів можна зняти та зберігати на задній панелі дошки.
- Тримач для паперу оснащений регульованими гачками для паперу.
- Підходить для всіх стандартних розмірів паперових блокнотів
- Сталева поверхня з магнітним емаллю (В 110 x Ш 69 см) виготовлена з керамічної сталі e³™ CeramicSteel, сертифікована Cradle to Cradle® Bronze
- Використовуйте блокнот для фліпчарту або дошку для сухого стирання
- Регульована висота: Ідеальну висоту для письма можна легко налаштувати.
- Додаткова стабільність забезпечується третьою ногою
- У комплекті: безкоштовний стартовий набір, що складається з: 1 блокнота для паперу SKETCH ECO квадратної форми, 2 маркерів для дошки та фліпчарту edding 28 EcoLine, лотка для маркерів та інструкції зі складання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | edding |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 16,8 кг |
| Виготовлення стопи | Штатив |
| Глибина продукту | 711 мм |
| Загальна висота | 2050 см |
| Загальна ширина | 690 мм |
| Кількість зброї | 2 |
| Магнітна дошка | Да |
| Магнітне кріплення | Да |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал корпусу | деревина |
| Оздоблення поверхні | емальований |
| Розміри | (Ш x В x Г) 806 x 2050 x 711 мм |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 2050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 280 ₴











