
Мийка високого тиску Kärcher Home & Garden K 2 Power Control Home, 110 бар, холодна вода 518627
11 630 ₴
- В наявності
- Код: 518627
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мийка високого тиску Kärcher K 2 Power Control для дому

Характеристики продукту
- Робочий тиск (макс.): 110 бар
- Максимальна витрата: 360 л/год
- Споживана потужність: 1400 Вт

Опис
З корисним порадником із застосування через додаток: мийка високого тиску Kärcher K 2 Power Control для очищення, наприклад, велосипедів, садового інвентарю або садових меблів, включаючи домашнє обладнання.
Додаток для дому та саду
Додаток Kärcher Home & Garden перетворює вас на експерта з прибирання.
Скористайтеся нашими глибокими знаннями Kärcher, щоб досягти ідеального результату очищення.
Пістолет та стволи з швидким з'єднанням
Просто закріпіть та поверніть – доступні дві різні насадки.
Оптимальне налаштування тиску: доступні 3 рівні тиску та один рівень миючого засобу.
Телескопічна ручка з регулюванням висоти
Для комфортної висоти підйому.
Повністю висувається для оптимального розміщення.
Вбудований всмоктуючий шланг
Для швидкого, легкого та зручного нанесення миючих засобів за допомогою мийки високого тиску.
Простий у використанні. Всмоктувальний шланг для нанесення миючих засобів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Додаток для дому та саду
Додаток Kärcher Home & Garden перетворює вас на експерта з прибирання.
Скористайтеся нашими глибокими знаннями Kärcher, щоб досягти ідеального результату очищення.
Пістолет та стволи з швидким з'єднанням
Просто закріпіть та поверніть – доступні дві різні насадки.
Оптимальне налаштування тиску: доступні 3 рівні тиску та один рівень миючого засобу.
Телескопічна ручка з регулюванням висоти
Для комфортної висоти підйому.
Повністю висувається для оптимального розміщення.
Вбудований всмоктуючий шланг
Для швидкого, легкого та зручного нанесення миючих засобів за допомогою мийки високого тиску.
Простий у використанні. Всмоктувальний шланг для нанесення миючих засобів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Пістолет високого тиску G 120 Q
- Vario Power Jet
- Нанесення миючого засобу всмоктуванням
- Ротаційна форсунка
- Швидке підключення на стороні пристрою
- Адаптер: підключення до саду 3/4".
- Домашній набір (засіб для чищення поверхонь Т1, засіб для чищення патіо та терас 0,5 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | електричний |
| Ваги | 3,99 кг |
| Властивості прибирального обладнання | Фільтр для води, бак для мийного засобу |
| Довжина виробу | 246 мм |
| Довжина шланга | 5 м |
| Максимальна довжина кабелю | 5 м |
| Максимальна температура на вході | 40 °С |
| Максимальний потік | 360 л/год |
| Під'єднання всмоктувального шланга | 19 мм (3/4 дюйми) Ø |
| Робочий тиск (макс.) | 110 бар |
| Робочий тиск (мін.) | 20 бар |
| Розміри | (Д x Ш x В) 246 x 280 x 586 мм |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 586 мм |
| Робоча напруга | 230 - 240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 630 ₴








