Мийка високого тиску

Характеристики продукту
- Робочий тиск (макс.): 120 бар
- Максимальна витрата: 380 л/год
- Споживана потужність: 1600 Вт
Опис
Мийка високого тиску K 3 Power Control з пістолетом G 120 Q Power Control і розпилювачами. Сумка
Порадник із застосування через додаток, який надає практичні поради для ефективнішого очищення.
Розчин для чистого резервуара
Практичний резервуар для мийного засобу полегшує його використання.
Засоби для чищення Kärcher підвищують ефективність і продовжують задоволення від результатів очищення, забезпечуючи захист і турботу.
Halterungen für Zubehöre, Hochdruckpistole und KabeЯ
Великий гачок для акуратного зберігання шланга та
Кабель на пристрої.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Порадник із застосування через додаток, який надає практичні поради для ефективнішого очищення.
Розчин для чистого резервуара
Практичний резервуар для мийного засобу полегшує його використання.
Засоби для чищення Kärcher підвищують ефективність і продовжують задоволення від результатів очищення, забезпечуючи захист і турботу.
Halterungen für Zubehöre, Hochdruckpistole und KabeЯ
Великий гачок для акуратного зберігання шланга та
Кабель на пристрої.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Пістолет високого тиску G 120 Q Power Control
- Vario Power Jet
- Ротаційна форсунка
- Витрата миючого засобу на резервуар
- Адаптер для підключення садового шланга
- А3/4 дюйма
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | електричний |
| Ваги | 4,36 кг |
| Властивості прибирального обладнання | Бак для мийного засобуФільтр для води |
| Довжина виробу | 297 мм |
| Довжина шланга | 7 м |
| Максимальна температура на вході | 40 °С |
| Максимальний потік | 380 л/год |
| Під'єднання всмоктувального шланга | 19 мм (3/4 дюйми) Ø |
| Робочий тиск (макс.) | 120 бар |
| Робочий тиск (мін.) | 20 бар |
| Розміри | (Д x Ш x В) 297 x 280 x 677 мм |
| Система очищення | Холодна вода |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 677 мм |
| Робоча напруга | 230 - 240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 540 ₴



