
Kärcher Home & Garden K 3 Power Control Home T5 Мийка високого тиску 120 бар Холодна вода 518619
17 740 ₴
- В наявності
- Код: 518619
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мийка високого тиску

Характеристики продукту
- Робочий тиск (макс.): 120 бар
- Максимальна витрата: 380 л/год
- Споживана потужність: 1600 Вт
Опис
Мийка високого тиску K 3 Power Control з пістолетом G 120 Q Power Control. У комплекті консультант із застосування на основі застосунку з практичними порадами для ефективнішого очищення. У комплекті домашній набір.
Телескопічна ручка
Для комфортної висоти підйому.
Повністю висувається для оптимального розміщення.
Розчин для чистого резервуара
Практичний резервуар для мийного засобу полегшує його використання.
Засоби для чищення Kärcher підвищують ефективність і продовжують задоволення від результатів очищення, забезпечуючи захист і турботу.
Тримачі для аксесуарів, пістолета високого тиску та кабелів
Великий гачок для акуратного зберігання шланга та кабелю на пристрої.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Телескопічна ручка
Для комфортної висоти підйому.
Повністю висувається для оптимального розміщення.
Розчин для чистого резервуара
Практичний резервуар для мийного засобу полегшує його використання.
Засоби для чищення Kärcher підвищують ефективність і продовжують задоволення від результатів очищення, забезпечуючи захист і турботу.
Тримачі для аксесуарів, пістолета високого тиску та кабелів
Великий гачок для акуратного зберігання шланга та кабелю на пристрої.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Пістолет високого тиску G 120 Q Power Control
- Vario Power Jet
- Ротаційна форсунка
- Швидке підключення на стороні пристрою
- Адаптер для підключення садового шланга
- А3/4 дюйма
- Витрата миючого засобу на резервуар
- Очисник поверхонь T5
- Засіб для чищення терас та патіо, 0,5 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | електричний |
| Ваги | 4,4 кг |
| Властивості прибирального обладнання | Бак для мийного засобуФільтр для води |
| Довжина шланга | 7 м |
| Максимальна довжина кабелю | 5 м |
| Максимальна температура на вході | 40 °С |
| Максимальний потік | 380 л/год |
| Під'єднання всмоктувального шланга | 19 мм (3/4 дюйми) Ø |
| Робочий тиск (макс.) | 120 бар |
| Робочий тиск (мін.) | 20 бар |
| Система очищення | Холодна вода |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Мийка високого тиску |
| Тип сопла | Насадка для плоских поверхонь Струменєва насадка |
| Робоча напруга | 230 - 240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 740 ₴


