
Bosch Home and Garden Fahrradreinigungsgerät Fontus 18V-6 Акумуляторна мийка високого тиску 20 бар Холодна вода 518618
17 930 ₴
- В наявності
- Код: 518618
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Бездротова мийка високого тиску

Характеристики продукту
- Робочий тиск (макс.): 20 бар

Опис
Бездротовий очищувач велосипедів Fontus 18V-6 — це простий у використанні бездротовий очищувач високого тиску для ефективного очищення велосипедів. Легкий та портативний, він легко очищається від туристичного спорядження. Вісім режимів очищення високого тиску очищують брудні велосипеди, включаючи делікатні компоненти. Вбудоване відділення для зберігання шланга та пістолета робить його зручним для перенесення. Швидко очищає велосипеди, взуття, спортивне спорядження тощо. Легко наповнюваний, вбудований 6-літровий резервуар для води з індикатором рівня води. СИЛА ДЛЯ АЛЬЯНСУ: 1 акумулятор, понад 10 брендів, понад 150 продуктів. Картонна коробка. Зарядний пристрій AL 18V-20 (2 607 226 517). 1 акумулятор PBA 18V 2.0Ah WB (1 607 A35 0RP).
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Зарядний пристрій AL 18V-20 (2 607 226 517)
- Акумулятор PBA 18V 2.0Ah WB (1 607 A35 0RP)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | батарія |
| Безперервність вібрації К | 0,5 м/с2 |
| Довжина кабелю | 2,7 м |
| Довжина шланга | 2,7 м |
| Довжина: | 440 мм |
| Значення вібрації ah | 0,2 м/с2 |
| Макс. Робочий тиск | 20 бар |
| Максимальна місткість | 2,2 л/год |
| Місткість паливного бака | 6 л |
| Напруга живлення | 18,0 В |
| Робочий тиск (макс.) | 20 бар |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 930 ₴










