
Мийка високого тиску Bosch Home and Garden Fontus Gen II

Характеристики продукту
- Робочий тиск (макс.): 20 бар

Опис
Швидко налаштовується та простий у використанні, бездротовий Fontus 18V дозволяє легко досягати швидких результатів. На відміну від звичайних мийок високого тиску, ця портативна мийка високого тиску ідеально підходить для використання вдома або в дорозі завдяки постійному підключенню до води, 15-літровому резервуару та 18-вольтовій батареї. Регульований тиск та чотири різні режими розпилення: точковий струмінь для стійкого бруду, веерний струмінь 15° для точного очищення менших площ, веерний струмінь 50° для обприскування більших площ та душовий струмінь для дбайливого очищення. Комплектація SmartBrush ідеально підходить для дбайливого очищення великих поверхонь, таких як автомобілі або садові меблі. Зберігання аксесуарів та пістолета під час використання робить очищення ще зручнішим. Пристрій є частиною 18V POWER FOR ALL ALLIANCE. Один акумулятор може живити кілька пристроїв різних брендів.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- 1x мийка високого тиску Fontus Gen II
- 1x акумулятор PBA 18V 2.5Ah WB
- картонна коробка
- Зарядний пристрій AL 1810 CV
- 4-метровий шланг
- Розумна щітка
- Розпилювач
- Водяний фільтр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | батарія |
| Ваги | 11 кг |
| Властивості прибирального обладнання | включно з батареєю |
| Довжина виробу | 320 мм |
| Довжина шланга | 4 м |
| Робочий тиск (макс.) | 20 бар |
| Розміри | (Д x Ш x В) 320 x 395 x 645 мм |
| Система очищення | Холодна вода |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою (стаціонарний/переносний) | портативний |
| Тип продукту | Мийка високого тиску |
| Тип серії Bosch | Bosch DIY (зелений) |
| висота продукту | 645 мм |
| Робоча напруга | 18 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 800 ₴








