
Мийка високого тиску Bosch Home and Garden UniversalAquatak 135 бар з холодною водою 518612
15 260 ₴
- В наявності
- Код: 518612
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мийка високого тиску

Характеристики продукту
- Робочий тиск (макс.): 135 бар
- Максимальна витрата: 410 л/год

Опис
Мийка високого тиску Bosch UniversalAquatak пропонує легке та ефективне очищення завдяки чудовій маневреності та системі автоматичної зупинки Bosch. Завдяки широкому асортименту аксесуарів, що входять до комплекту, та функції самовсмоктування Bosch UniversalAquatak пропонує максимальну універсальність. Стабільна підставка, інноваційне зберігання трубки для перерв та просте зберігання аксесуарів безпосередньо на пристрої роблять роботу та зберігання цього пристрою надзвичайно зручними та простими.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Система автоматичної зупинки Bosch
- Функція самовсмоктування
- Інноваційна підтримка штанги
- Прозорий фільтр для води.
Комплект поставки
- Універсальний Aquatak 135 бар
- Пістолет високого тиску Bosch
- 7-метровий шланг
- Насадка 3-в-1
- Насадка/пляшка для очищення піною високого тиску
- Прозорий резервуар для води
- Інструкція користувача
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | електричний |
| Ваги | 10,50 кг |
| Властивості прибирального обладнання | Фільтр для води |
| Волість | 1900 Вт |
| Довжина шланга | 7 м |
| Максимальна довжина кабелю | 5 м |
| Максимальна температура на вході | 40 °С |
| Максимальний потік | 410 л/год |
| Під'єднання всмоктувального шланга | Штекерний роз'єм |
| Робочий тиск (макс.) | 135 бар |
| Система очищення | Холодна вода |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Мийка високого тиску |
| Тип сопла | Насадка для піни Насадка високого тиску Регульована струменева насадка |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 260 ₴






