
Мийка високого тиску Bosch Home and Garden Fontus Gen II BT 20 бар з холодною водою 518611
19 270 ₴
- В наявності
- Код: 518611
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мийка високого тиску
Характеристики продукту
- Робочий тиск (макс.): 20 бар
Опис
Швидко налаштовується та простий у використанні, бездротовий Fontus 18V дозволяє легко досягати швидких результатів. На відміну від звичайних мийок високого тиску, ця портативна мийка високого тиску ідеально підходить для використання вдома або в дорозі завдяки постійному підключенню до води, 15-літровому резервуару та 18-вольтовій батареї. Регульований тиск та чотири різні режими розпилення: точковий струмінь для стійкого бруду, веерний струмінь 15° для точного очищення менших площ, веерний струмінь 50° для обприскування більших площ та душовий струмінь для дбайливого очищення. Комплектація SmartBrush ідеально підходить для дбайливого очищення великих поверхонь, таких як автомобілі або садові меблі. Зберігання аксесуарів та пістолета під час використання робить очищення ще зручнішим. Пристрій є частиною 18V POWER FOR ALL ALLIANCE. Один акумулятор може живити кілька пристроїв різних брендів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1x мийка високого тиску Fontus Gen II
- Розпилювач
- Розумна щітка для чищення
- 4-метровий шланг
- Водопровідні споруди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | батарія |
| Ваги | 11 кг |
| Властивості прибирального обладнання | без батареї |
| Довжина виробу | 320 мм |
| Довжина шланга | 4 м |
| Робочий тиск (макс.) | 20 бар |
| Розміри | (Д x Ш x В) 320 x 395 x 645 мм |
| Система очищення | Холодна вода |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою (стаціонарний/переносний) | портативний |
| Тип продукту | Мийка високого тиску |
| Тип серії Bosch | Bosch DIY (зелений) |
| висота продукту | 645 мм |
| Робоча напруга | 18 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 270 ₴



