
Мийка високого тиску Kärcher Home & Garden K 5 Power Control Flex, 145 бар, холодна вода 518603
31 110 ₴
- В наявності
- Код: 518603
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мийка високого тиску Kärcher K 5 Power Control Flex

Характеристики продукту
- Робочий тиск (макс.): 145 бар
- Максимальна витрата: 500 л/год

Опис
За допомогою мийки високого тиску K 5 Power Control Flex можна очистити будь-яку поверхню під правильним тиском. Щоб знайти правильний тиск, інтегрований у додаток Kärcher Home & Garden радник із застосування допоможе вам практичними порадами для кожної ситуації очищення та кожного предмета – для ідеальних результатів очищення. Для максимального контролю рівень тиску можна легко регулювати, обертаючи струменеву трубку та перевіряючи його на ручці G 160 Q Power Control. Мийка високого тиску також вражає системою мийного засобу Kärcher Plug 'n' Clean для легкої заміни мийного засобу, шлангом високого тиску PremiumFlex для комфортного використання, високоякісною алюмінієвою телескопічною ручкою для зручного транспортування та системою Quick Connect для легкого та швидкого підключення та виходу. Шланг високого тиску можна підключити до пристрою та пістолета та встановити в паркувальне положення, забезпечуючи постійну підтримку аксесуарів.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Скористайтеся додатком «Дім і сад», щоб отримати цінні поради від експертів Kärcher, такі як правильний тиск очищення – індивідуально налаштований для вашого пристрою
- Чищення ще ніколи не було таким простим; тиск регулюється поворотом розпилювальної трубки – світлодіодний дисплей пістолета Full Control Power дозволяє легко перевіряти встановлені налаштування.
- Ефективне рішення – K 5 спокійно та без зусиль справляється з широким спектром завдань з очищення транспортних засобів, садового інвентарю, балконних та садових меблів, парканів та доріжок, сходів та кам'яних стін.
- Система Plug 'n' Clean: Швидко, легко, зручно — за допомогою Plug 'n' Clean засіб для чищення можна легко замінити одним рухом.
Комплект поставки
- Телескопічна ручка
- вбудований фільтр для води
- Адаптер для садового шланга A3/4"
- Шланг HD 10 м
- Пістолет високого тиску G 160 Q Power Control
- Сталева труба Vario Power
- Ротаційна форсунка
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Drive (Садовий інвентар) | електричний |
| Ваги | 12,2 кг |
| Властивості прибирального обладнання | Бак для мийного засобуФільтр для води |
| Волість | 2100 Вт |
| Довжина виробу | 405 мм |
| Довжина шланга | 10 м |
| Максимальна довжина кабелю | 5 м |
| Максимальна температура на вході | 40 °С |
| Максимальний потік | 500 л/год |
| Робочий тиск (макс.) | 145 бар |
| Робочий тиск (мін.) | 20 бар |
| Розміри | (Д x Ш x В) 405 x 306 x 584 мм |
| Система очищення | Холодна вода |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 584 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 110 ₴





