
Мийка високого тиску Nilfisk Core 130-6 PowerControl EU

Характеристики продукту
- Робочий тиск (макс.): 130 бар
- Максимальна витрата: 462 л/год

Опис
Мийка високого тиску Core 130 з її вражаючим та лаконічним дизайном легко справляється з широким спектром завдань з очищення вдома та в саду. Пристрій вражає своїм чітким дизайном, широким набором аксесуарів та можливістю їх зберігання безпосередньо на пристрої. Інтелектуальні концепції з'єднання та використання міцного алюмінієвого насоса забезпечують просту, довговічну та надійну роботу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Транспортний візок та високе розташування ручки: оптимальна мобільність під час роботи та легке транспортування
- Регулювання потужності на пристрої: одним рухом встановіть 3 рівні потужності тиску
- Короткі інструкції: Підключіть відповідну насадку до машини для виконання типових завдань з очищення.
- Зберігання аксесуарів безпосередньо на пристрої: аксесуари не губляться та завжди під рукою
- Шланг високого тиску Ultraflex та відділення для шланга: зручний у використанні та простий у зберіганні
- Надійний алюмінієвий насос: довговічний, міцний, високоякісний та ефективний
- Автоматичний запуск/зупинка: економить енергію та зменшує знос під час перерв у роботі
- Концепція сопла Click & Clean: швидка та проста заміна аксесуарів на розпилювальній трубці
- Швидкоз'ємне з'єднання з системою запобігання висвердлюванню: швидке підключення та від'єднання шланга високого тиску.
Комплект поставки
- Мийка високого тиску Nilfisk Core 130-6 PowerControl EU
- Пістолет високого тиску
- Струмінь труби
- Насадка Click & Clean Gentle PR (плоский струмінь)
- Насадка Click & Clean для грубого очищення (пісочниця)
- Пінорозпилювач Click & Clean з пляшкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nilfisk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | електричний |
| Ваги | 6,6 кг |
| Довжина виробу | 300 мм |
| Довжина шланга | 6 м |
| Максимальна довжина кабелю | 5 м |
| Максимальна температура на вході | 40 °С |
| Максимальний потік | 462 л/год |
| Робочий тиск (макс.) | 130 бар |
| Розміри | (Д x Ш x В) 300 x 290 x 717 мм |
| Система очищення | Холодна вода |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Мийка високого тиску |
| Тип сопла | Регульована струменева насадка Насадка високого тиску Пінна насадка |
| висота продукту | 717 мм |
| Робоча напруга | 220 - 240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 590 ₴







