
Мийка високого тиску Bosch Home and Garden UniversalAquatak 130 бар з холодною водою 518594
15 640 ₴
- В наявності
- Код: 518594
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мийка високого тиску

Характеристики продукту
- Робочий тиск (макс.): 130 бар
- Максимальна витрата: 380 л/год

Опис
Мийка високого тиску Bosch UniversalAquatak пропонує легке та ефективне очищення завдяки чудовій маневреності та системі автоматичної зупинки Bosch. Завдяки широкому асортименту аксесуарів, що входять до комплекту, та функції самовсмоктування Bosch UniversalAquatak пропонує максимальну універсальність. Стабільна підставка, інноваційне зберігання трубки для перерв та просте зберігання аксесуарів безпосередньо на пристрої роблять роботу та зберігання цього пристрою надзвичайно зручними та простими.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Система автоматичної зупинки Bosch
- Функція самовсмоктування
- Інноваційна підтримка штанги
- Прозорий фільтр для води.
Комплект поставки
- Універсальний Акватак 130
- Пістолет високого тиску Bosch
- 6-метровий шланг
- Насадка 3-в-1
- Насадка/пляшка для очищення піною високого тиску
- Прозорий резервуар для води
- Інструкція користувача
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | електричний |
| Ваги | 10,50 кг |
| Властивості прибирального обладнання | Фільтр для води |
| Волість | 1700 Вт |
| Довжина шланга | 6 м |
| Максимальна довжина кабелю | 5 м |
| Максимальна температура на вході | 40 °С |
| Максимальний потік | 380 л/год |
| Під'єднання всмоктувального шланга | Штекерний роз'єм |
| Робочий тиск (макс.) | 130 бар |
| Система очищення | Холодна вода |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Мийка високого тиску |
| Тип сопла | Насадка для піни Насадка високого тиску Регульована насадка для піни |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 640 ₴







