
Мийка високого тиску Kärcher Home & Garden K 4 Power Control Flex, 130 бар, холодна вода 518593
22 510 ₴
- В наявності
- Код: 518593
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мийка високого тиску Kärcher K 4 Power Control Flex

Характеристики продукту
- Робочий тиск (макс.): 130 бар
- Максимальна витрата: 420 л/год

Опис
Мийка високого тиску K 4 Power Control Flex робить очищення будь-якої поверхні за правильного тиску більш ніж простим. А з додатком Kärcher Home & Garden знайти потрібний тиск також дуже легко: порадник щодо застосування, інтегрований у додаток, підтримує користувача практичними порадами щодо кожної ситуації прибирання та кожного предмета, який потрібно очистити – для ідеальних результатів прибирання. Для максимального контролю рівень тиску можна легко відрегулювати, повертаючи струменеву трубку та перевіряючи його на ручці G 160 Q Power Control. K 4 Power Control Flex також переконує завдяки системі очищення Kärcher Plug 'n' Clean для легкої заміни мийного засобу, шлангу високого тиску PremiumFlex для зручного використання, телескопічній ручці для зручного транспортування, системі Quick Connect для простого та швидкого встановлення та підключення шланга високого тиску до пристрою, пістолету та позиції паркування, щоб аксесуари завжди були під рукою.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Практичне зберігання для шланга та аксесуарів: Ви можете легко зберігати свої аксесуари на пристрої
- Розсувна телескопічна ручка: завдяки телескопічній ручці ви можете легко транспортувати мийку високого тиску
- Виняткова продуктивність: двигун з водяним охолодженням вражає своєю винятковою довговічністю та продуктивністю
- Система Plug 'n' Clean: Швидко, легко, зручно - з Plug 'n' Clean миючий засіб можна легко замінити одним рухом
Комплект поставки
- Телескопічна ручка
- вбудований фільтр для води
- Адаптер для садового шланга A3/4"
- Шланг HD 8 м
- Пістолет високого тиску G 160 Q Power Control
- Сталева труба Vario Power
- Ротаційна форсунка
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Drive (Садовий інвентар) | електричний |
| Ваги | 11,9 кг |
| Властивості прибирального обладнання | Бак для мийного засобуФільтр для води |
| Волість | 1800 Вт |
| Довжина виробу | 405 мм |
| Довжина шланга | 8 м |
| Максимальна довжина кабелю | 5 м |
| Максимальна температура на вході | 40 °С |
| Максимальний потік | 420 л/год |
| Робочий тиск (макс.) | 130 бар |
| Робочий тиск (мін.) | 20 бар |
| Розміри | (Д x Ш x В) 405 x 306 x 584 мм |
| Система очищення | Холодна вода |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 584 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 510 ₴










