
Мийка високого тиску HD 5/17 C Plus

Характеристики продукту
- Робочий тиск (макс.): 200 бар
- Максимальна витрата: 480 л/год

Опис
Зручна, мобільна, універсальна: мийка високого тиску з холодною водою HD 5/17 C Plus для роботи як стоячи, так і лежачи. З відділенням для зберігання аксесуарів, латунною головкою циліндра та автоматичним скиданням тиску.
Заощадьте енергію та час: пістолет високого тиску EASY!Force таШвидкі з'єднувачі EASY!Lock.
Нарешті, робота без втоми: пістолет високого тиску EASY!Force. Швидкоз'ємні з'єднання EASY!Lock: довговічні та міцні. І в 5 разів швидші, ніж загвинчування.
Мобільність
Вбудована ручка для перенесення на передній панелі пристрою забезпечує легке завантаження та зручне транспортування. Висувна ручка дозволяє легко переносити одним натисканням кнопки.
Гнучкість
Ним можна керувати як стоячи, так і лежачи. Колеса не підняті над землею, коли машина знаходиться в положенні лежачи, що забезпечує максимальну стійкість.
Якість
Автоматичне скидання тиску захищає компоненти та подовжує термін служби. Високоякісна латунна головка блоку циліндрів.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Заощадьте енергію та час: пістолет високого тиску EASY!Force таШвидкі з'єднувачі EASY!Lock.
Нарешті, робота без втоми: пістолет високого тиску EASY!Force. Швидкоз'ємні з'єднання EASY!Lock: довговічні та міцні. І в 5 разів швидші, ніж загвинчування.
Мобільність
Вбудована ручка для перенесення на передній панелі пристрою забезпечує легке завантаження та зручне транспортування. Висувна ручка дозволяє легко переносити одним натисканням кнопки.
Гнучкість
Ним можна керувати як стоячи, так і лежачи. Колеса не підняті над землею, коли машина знаходиться в положенні лежачи, що забезпечує максимальну стійкість.
Якість
Автоматичне скидання тиску захищає компоненти та подовжує термін служби. Високоякісна латунна головка блоку циліндрів.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Ручний розпилювач, функція EASY!Force/очисник бруду/засіб для чищення, вимикач всмоктування/тиску
Комплект поставки
- Мийка високого тиску HD 5/17 C Plus
- ЛЕГКО! Розширена сила
- сопло
- Ротаційна форсунка
- потрійна насадка
- Шланг високого тиску
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Drive (Садовий інвентар) | електричний |
| Ваги | 26,2 кг |
| Довжина виробу | 380 мм |
| Максимальна температура на вході | 60 °С |
| Максимальний потік | 480 л/год |
| Робочий тиск (макс.) | 200 бар |
| Робочий тиск (мін.) | 170 бар |
| Розміри | (Д x Ш x В) 380 x 360 x 930 мм |
| Система очищення | Холодна вода |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою (стаціонарний/переносний) | стаціонарний |
| Тип продукту | Мийка високого тиску |
| Тип сопла | реактивне сопло |
| Ширина вироби | 360 мм |
| висота продукту | 930 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 830 ₴




