Опис продукту: Роботизована рука Dobot Magician V2 - Розширений навчальний план
Надзвичайно простий у використанні,готовий до роботи з коробкиробота-маніпуляторавантажопідйомність до 0,5 кгПристроєм можна керувати, серед іншого, за допомогоюUSB-портабо бездротовим способом за допомогоюМережі Wi-Fi або Bluetoothнаприклад, черезсмартфон і додатокЗавдяки простому механізму заміни наконечника, робот може виконувати багато функцій, наприклад,малювати, гравірувати лазером,або такожпереміщувати об'єкти.
Дивіться також інші відео, що демонструють робота в дії:
Вміст набору
Окрім самої руки, комплект також містить модулі та додаткові інструменти. Їх список можна знайти в таблиці нижче. Цей розпродаж стосується розширеного комплекту; ми також пропонуємо базовий комплект.
| Ні. | Ім'я | Набір Базовий | Набір Розширений | Варіант |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Роботизована рука | x | x | |
| 2 | Всмоктувальний наконечник | x | x | x |
| 3 | Захоплювач | x | x | x |
| 4 | Набір для малювання | x | x | x |
| 5 | Комплект для 3D-друку | x | x | x |
| 6 | Модуль Bluetooth | x | x | |
| 7 | Лазерний наконечник | x | x | |
| 8 | Wi-Fi модуль | x | x | |
| 9 | Джойстик | x | x |
КОНТРОЛЬ
Рукою Dobot Magician можна керувати багатьма способами. Виробник оснастив пристрій такими функціями, як:
- Інтерфейс Bluetooth- для бездротового зв'язку, наприклад, з телефоном або іншим BT-модулем.
- Wi-Fi модуль- дозволяє здійснювати зв'язок через Інтернет.
- USB-порт- для зв'язку з комп'ютером з метою програмування рухів, наприклад, у вигляді блоків або на C++, C#, Python чи Java з використанням спеціального API.
- Джойстик- дозволяє ручне керування важелем.
- Виробник також заявляє про можливість керування за допомогоюголосові командиабо навіть мозкові хвилі, якщо відповідне програмне забезпечення створено за допомогою додаткових модулів.
Функція навчання з використанням ручки
Це дозволяє записувати ваші рухи, а потім повторювати їх за допомогою маніпулятора Dobot. Ця функція забезпечує надзвичайно просте та швидке керування.
Змінні інструменти
Завдяки простому механізму, інструменти, встановлені на кінці робота, можна легко замінити. Рука може перетворитися на 3D-принтер, що дозволить їй малювати зображення маркером або вирізати отвори лазером.
Програмне забезпечення
Dobot Studio дозволяє контролювати, налаштовувати та змінювати параметри руки без необхідності створення коду.


Функція малювання та гравірування
Dobot Magician може створювати малюнки ручкою на папері. Він підтримує файли у форматах BMP, SVG, DXF з точністю до 0,2 мм. Наконечник можна замінити лазером, тоді робот зможе гравірувати, напр. в дереві або шкірі.
Додаткові порти
Кронштейн має 13 додаткових портів для підключення модулів, напр. розпізнавання мови, кнопки або аналоговий датчик. Одна програмована кнопка і вбудована пам'ять для команд на 2 Мб роблять використання робота дуже зручним.
USB зв'язок і програмування
USB-порт забезпечує зв’язок із середовищем розробки Robot Blocky через послідовний інтерфейс. Користувач також може створювати програмне забезпечення на C++, C# Java або Python.
Технічна інформація
| Специфікація | |
|---|---|
| Кількість осей | 4 |
| Вантажопідйомність | 500 г |
| Максимальний радіус дії | 320 мм |
| Точність позиціонування | +/- 0,1 мм |
| Зв'язок | USB (USB-UART) WIFI Блютуз |
| Блок живлення (в комплекті) | від 100 В до 240 В 50 В / 60 Гц |
| Блок живлення робота | 12 В постійного струму / 7 А |
| Споживання енергії | до 60 Вт |
| Робоча температура | від 10°C до 60°C |
| Рух осі | ||
|---|---|---|
| Вісь | Діапазон | Максимальна швидкість з навантаженням до 250 г |
| 1. Обертання бази | від -135° до 135° | 320 °/с |
| 2. Задня частина руки | від 0° до 85° | 320 °/с |
| 3. Передня частина плеча | від 10° до 95° | 320 °/с |
| 4. Обертання захвату | від +90° до -90° | 480 °/с |
| Розміри | |
|---|---|
| Маса | 4 кг |
| Базові розміри | 158 x 158 мм |
| Матеріали | Алюміній 6061, ABS, пластик |
| Монтаж | для розміщення на столі або стільниці |
| Розміри корпусу | 307 x 224 x 330 мм |
| Застосування | |
|---|---|
| Програмне забезпечення | DobotStudio, хост ретрансляторів, GrblController3.6, Графічне програмування |
| Розробка програмного забезпечення | Протокол зв'язку USB - UART Бібліотеки DOBOT |
| Інтерфейси розширення вводу/виводу | 10 входів/виходів з ШІМ та функцією аналогового входу 4 x 12 В вихідна потужність Інтерфейс UART Скинути 2x Степер |
| Остаточні інструменти | |
|---|---|
| 3D друк | Розмір: 150 x 150 x 150 мм Матеріал: PLA Роздільна здатність: 0,1 мм |
| Лазер | Потужність: 500 мВт Тип: 405 нм (синій) Джерело живлення: 12 В |
| Тримач маркера | Діаметр маркера: 10 мм |
| Тримач на присосці | Діаметр: 20 мм Тиск: -30 кПа |
| Захоплювач | Тип: пневматичний Діапазон: 40 мм Сила: 8 Н |
Добот на заводі Volkswagen
ГАРАНТІЯ Наступні деталі робота мають 6-місячну гарантію:
Гарантія не поширюється на:
|
В комплекті:
- Роботизована рука
- Пневматичний захват
- Ручка з всмоктувальним насосом
- Набір для малювання маркером
- Комплект для 3D-друку
- Модуль Bluetooth
- Wi-Fi модуль
- Джойстик
- Лазерний наконечник
Роботизована рука Dobot Magician V2 - Розширений навчальний план
Робот Dobot Magician V2 — це інтерактивна рука, призначена не лише для розваги, а й, перш за все, для навчання. Пристрій підходить практично для всіх — як для дітей (під наглядом батьків), які можуть навчитися працювати сучасні автоматизовані програмовані системи, так і для всіх ентузіастів програмованої електроніки!
Роботизована рука Dobot Magician V2 – Розширений навчальний план – оснащена вбудованими Bluetooth та WiFi, що забезпечує бездротовий зв'язок з іншими пристроями. Крім того, Dobot має різноманітні корисні інтерфейси та роз'єми для підключення потрібних пристроїв введення/виведення.
Роботизована рука Dobot Magician — керування за допомогою джойстика, голосу... або мозку
Dobot Magician – це абсолютно інноваційний робот! Ви можете керувати його рухами за допомогою традиційних, ручних методів. Вбудований джойстик ідеально підходить для цього. Ви також можете давати Dobot голосові команди. У майбутньому можна буде видавати команди за допомогою мозкових хвиль – виробник анонсував інтеграцію з додатковими модулями, які плануються в майбутньому!
Переваги та технічні характеристики Dobot Magician V2 можна описати дуже швидко (і ви отримаєте вичерпний посібник під час придбання цього продукту). Дізнайтеся всі технічні деталі зараз і зробіть собі та своїм близьким чудовий подарунок.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 9,25 кг |
| Висота паковання | 34,1 см |
| Ширина паковання | 42 см |
| глибина паковання | 35,4 см |
- Ціна: 140 180 ₴







