
EXI 02 LAN-модем G.hn

Характеристики продукту
- Модем G.hn для системи Kathrein Ethernet через коаксіальний кабель "K-LAN 2.4".
- Використовуйте існуючу наземну коаксіальну розподільчу мережу для створення домашньої мережі. Немає потреби встановлювати мережеві кабелі.
- Покращена пропускна здатність даних до 2 Гбіт/с

Опис
Модем G.hn для системи Kathrein Ethernet через коаксіальний кабель "K-LAN 2.4"; пропускна здатність до 2 Гбіт/с; 2x Ethernet, 2x F-роз'єми
Використання існуючого наземного коаксіального розподільчого кабелю для створення домашньої мережі, відсутність необхідності прокладання мережевих кабелів, пропускна здатність до 2 Гбіт/с, можливість одночасного підключення 16 модемів до мережі, вбудований високоселективний кросовер для уникнення перешкод, наприклад, із сигналами DVB-T та SAT, вбудований комутатор для підключення 2 мережевих пристроїв, коаксіальний діапазон до 700 м, підтримка IPv6 та IPv4, несумісний з модемами серії EXI 01.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Використання існуючого наземного коаксіального розподільчого кабелю для створення домашньої мережі, відсутність необхідності прокладання мережевих кабелів, пропускна здатність до 2 Гбіт/с, можливість одночасного підключення 16 модемів до мережі, вбудований високоселективний кросовер для уникнення перешкод, наприклад, із сигналами DVB-T та SAT, вбудований комутатор для підключення 2 мережевих пристроїв, коаксіальний діапазон до 700 м, підтримка IPv6 та IPv4, несумісний з модемами серії EXI 01.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- До мережі можна одночасно підключити 16 модемів
- Вбудований, високоселективний кросовер для усунення перешкод, наприклад, B. для запобігання прийому сигналів DVB-T та супутникових сигналів
- Вбудований комутатор для підключення 2 мережевих пристроїв
- Дальність коаксіального кабелю до 700 м
- Підтримує IPv6 та IPv4
- Не сумісний з модемами серії EXI 01
Комплект поставки
- ефективне джерело живлення
- Мережевий кабель CAT 6
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Локальна мережа (10/100/1000 Мбіт/с) |
| Ваги | 125 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Внесені втрати SAT | 2 дБ |
| Глибина продукту | 92 мм |
| Диапазон частот | 2 - 200 МГц |
| Кількість учасників | 2 |
| Максимальна бітрейт | 900 Мбіт/с |
| Розміри | (Ш x В x Г) 130 x 29 x 92 мм |
| Споживана потужність | 230 В |
| Тип продукту | Ethernet через коаксіальний IP-фідер |
| Ширина вироби | 130 мм |
| висота продукту | 29 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 350 ₴





