
Магнітоплан Біла дошка

Характеристики продукту
- Магнітний, на ньому можна писати маркерами для білої дошки та чистити сухою або вологою ганчіркою
- Виготовлено з дерев'яних плит, отриманих зі стійких лісів FSC®
- 98% підлягає переробці
- Мають анодований алюмінієвий каркас та інноваційні, елегантні кути з простим дизайном. (Відповідають чинним нормам охорони праці та техніки безпеки.)
- Комплект включає складний ремінь для зберігання (незнімний) та монтажні аксесуари.
Опис
Дизайнерська біла дошка Magnetoplan, 2000 x 1000 мм. Ідеальний блокнот для письма та нотаток. Для кріплення фотографій, візиток, нотаток тощо за допомогою магнітів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Магнітоплан Біла дошка
- Полиця
- Матеріали для складання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnetoplan |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двосторонній запис | Немає |
| З годівницею | Да |
| Загальна висота | 100 см |
| Загальна ширина | 2000 мм |
| Застосунок (спереду) | Біла дошка |
| Знімні колеса | Немає |
| Магнітна дошка | Да |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Оздоблення поверхні | спеціальне лакування |
| Позначення типу продукту | Шрайбтафель SP 200x100см weiß |
| Розміри | (Ш x В) 2000 мм x 1000 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Дошка для сухого стирання |
| висота продукту | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 470 ₴



