Дошка для переміщення та зустрічей Nobo 90x180 см помаранчева
Характеристики продукту
- Цілісне та гнучке рішення для конференцій, що містить до 4 змінних двосторонніх білих дощок або дощок для нотаток
- Двостороння портативна магнітна дошка для використання з системою Move & Meet або як окремий елемент
- Сучасний дизайн із закругленими кутами та нековзною, м'якою рамкою
- Дошки можна використовувати на мобільній базовій системі, розкладати на столі або притуляти до стіни для максимальної гнучкості
- Використовуйте стартовий комплект для білої дошки 1915566, щоб забезпечити чудову командну роботу
Опис
Система Move & Meet пропонує максимальну гнучкість у будь-якому робочому середовищі та може бути легко налаштована відповідно до ваших потреб. Ця легка, портативна двостороння магнітна дошка є ідеальним доповненням до системи, забезпечуючи дві додаткові поверхні для письма. Дошка, що стирається сухою фарбою, має сучасну округлу форму з м’якою сірою рамкою, яка доповнить будь-яке середовище. Розмір дошки – 90 x 180 см.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobo |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двосторонній запис | Да |
| З годівницею | Немає |
| Застосунок (спереду) | Біла дошка |
| Зона записування матеріалів | сталь |
| Колір рами | апельсин |
| Магнітна дошка | Да |
| Регулювання висоти | Немає |
| Розміри | (Ш x В) 90 см x 180 см |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Дошка для сухого стирання |
| Уміння писати на дошці | Да |
| Ширина вироби | 90 см |
| абразивний | Да |
| висота продукту | 180 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 180 ₴











