
Дошка для сухого стирання Legamaster PLUS 120x240 см

Характеристики продукту
- Відмінні можливості письма та сухого стирання
- Магнітна поверхня: легко прикріплювати нотатки, ескізи та фотографії
- Бактеростійка конструкція: гладка, закрита поверхня запобігає росту та розмноженню бактерій та мікробів
- Легке настінне кріплення: гнучкий монтаж завдяки системі прихованих пазів
- Цей продукт сертифікований за допомогою екологічного маркування ЄС
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Високоякісна, стійка до подряпин дошка для сухого стирання для тривалого та інтенсивного використання
- Ви можете писати на них маркерами для сухостиральних дощок.
- Магнітна поверхня з керамічно-емальованої сталі E3, сертифікована Cradle to Cradle™, бронзовий рівень
- Алюмінієва рама з білими пластиковими кутами
- Можна монтувати горизонтально або вертикально
- Поставляється з підставкою для маркера (30 см), маркером для білої дошки, монтажним комплектом та інструкцією зі складання
Комплект поставки
- лоток для маркерів
- маркер для білої дошки
- монтажні матеріали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двосторонній запис | Немає |
| З годівницею | Да |
| Застосунок (спереду) | Біла дошка |
| Зона записування матеріалів | Електронна пошта |
| Магнітна дошка | Да |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Оздоблення поверхні | емальований |
| Позначення типу продукту | Доска ПРЕМИУМ ПЛЮС 240x120см |
| Розміри | (Ш x В) 240 см x 120 см |
| Сертифікат стійкого розвитку | Екоректорування ЄС |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Дошка для сухого стирання |
| Уміння писати на дошці | Да |
| Характеристики | У комплекті полиця У комплекті маркер |
| висота продукту | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 600 ₴






