
Holzmann Maschinen UFE450 візок з платформою UFE450 Максимальне навантаження: 450 кг 240 мм x 220 мм x 1115 мм 518425
9 330 ₴
- В наявності
- Код: 518425
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Універсальна система приводу пропонує максимальне навантаження 450 кг і підходить для різних типів машин Holzmann.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 13 кг |
| Довжина виробу | 240 мм |
| Максимальне навантаження | 450 кг |
| Розміри | (Д x Ш x В) 240 x 220 x 1115 мм |
| Тип продукту | Плоский візок |
| Ширина вироби | 220 мм |
| висота продукту | 1115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 330 ₴

