
Плоский візок VISO RP 601, пластик, Максимальне навантаження: 150 кг, 600 мм x 400 мм x 125 мм, Кількість роликів: 2 518424
8 160 ₴
- В наявності
- Код: 518424
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристика
- 2 поворотних та фіксованих колеса
- Дозволено вживання харчових продуктів
- Включає 9 точок кріплення/транспортування (захист від ковзання).
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,6 кг |
| Довжина виробу | 600 мм |
| Кількість рулонів | 2 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | (Д x Ш x В) 600 x 400 x 125 мм |
| Тип продукту | Плоский візок |
| Ширина вироби | 400 мм |
| висота продукту | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 160 ₴







