
Транспортний візок, складаний, 120 кг.
Характеристики продукту
- Складаний транспортний візок вантажопідйомністю 120 кг
- Сталева рама
- Ручка з поліпропілену
- 35-міліметрові гумові шини
- Гумові ремені для кріплення вантажу
- Площа завантаження 487 мм x 350 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bahco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6,4 кг |
| Довжина виробу | 520 мм |
| Довжина леза | 350 мм |
| Кількість субстрату | 1 |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Розміри | (Д x Ш x В) 520 x 487 x 1077 мм |
| Розміри (завантажувальна зона) | 487 х 350 мм |
| Розміри колеса: (Ø x ширина) | 35 мм |
| Тип продукту | Гаманець |
| Тип шин | Гума |
| Функція транспортного пристрою | складання |
| Ширина вироби | 487 мм |
| Ширина ковша | 487 мм |
| висота продукту | 1077 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 520 ₴


