
Алюмінієвий візок для сумок 200 кг
Характеристики продукту
- Дуже велика вантажна зона
- Підходить для використання всередині та зовні приміщень
Опис
Цей надзвичайно великий транспортер для ліжок Stanley пропонує легке та безпечне керування для комерційного використання. Він виготовлений з легкої, міцної сталі та має задні рейки для зручного використання. Пластикові ручки забезпечують кращий захист пальців під час використання, забезпечуючи краще зчеплення. Великі пневматичні колеса роблять цей транспортер ідеальним для використання як у приміщенні, так і на вулиці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8,5 кг |
| Довжина леза | 205 мм |
| Колір | Алюміній |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Розміри колеса: (Ø x ширина) | 260 мм |
| Тип продукту | Гаманець |
| Тип шин | Пневматичні колеса |
| Шини | воздух |
| Ширина ковша | 400 мм |
| висота продукту | 1180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 470 ₴


