
СКЛАДАНИЙ ВІЗОК ДЛЯ ПІДЙОМУ НА СХОДИ TOOLCRAFT 150 КГ

Характеристики продукту
- 6 коліс для підйому по сходах
- Вантажопідйомність: 150 кг
- Високоякісне виготовлення, опорна плита та рама виготовлені зі сталі
- Швидкий та простий у використанні
- Легка конструкція

Опис
Транспортний візок Toolcraft, завдяки своїй легкій конструкції та високоякісному виготовленню, оснащений 6 колесами для легкого пересування вгору та вниз по сходах.
Він розрахований на навантаження до 150 кг.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Він розрахований на навантаження до 150 кг.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Міцний матеріал: сталева рама з колесами PP + TPR
- Легкий у використанні
Комплект поставки
- Транспортний візок x 1
- Колеса для підйому по сходах x 2
- Горіхи х 2
- Щит x 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 11,6 кг |
| Довжина багажного відділення | 310 мм |
| Довжина виробу | 600 мм |
| Колір | червоний чорний |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Розміри | (Д x Ш x В) 600 x 450 x 1095 мм |
| Розміри після складання | 450 х 745 х 370 мм |
| Тип продукту | Візок для сходів |
| Функція транспортного пристрою | складаний регульований по висоті |
| Шини | поліпропілен |
| Ширина вантажного майданчика | 290 мм |
| Ширина вироби | 450 мм |
| висота продукту | 1095 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 570 ₴








