
Професійний транспортний візок Bosch Transport-Caddy для L-BOXXes на 2 колеса, з відкидною планкою 1600A001SA. Максимальне наванта
13 730 ₴
- В наявності
- Код: 518408
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Алюмінієвий візок для дитячої коляски, складний

Характеристики продукту
- Виготовлено з алюмінію

Опис
Алюмінієвий візок Caddy. Складаний алюмінієвий ручний візок з висувною ручкою для перевезення L-BOXX або великогабаритних вантажів. Легкий у транспортуванні, легкий та компактний: алюмінієвий візок зі складними колесами. Ручка та опорна поверхня економлять місце. Безпечне транспортування BOXX забезпечується бічними опорами на опорній поверхні та еластичним ременем для кріплення. Вантажопідйомність до 125 кг та до 60 кг на сходах.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7,1 кг |
| Довжина виробу | 523 мм |
| Колір | різнобарвний |
| Максимальне навантаження | 125 кг |
| Розміри | (Д x Ш) 523 мм x 508 м |
| Тип продукту | Гаманець |
| Тип серії Bosch | Bosch для професіоналів (синій) |
| Ширина вироби | 508 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 730 ₴




