
Speaka Professional Rollcontainer з 2 Schubläden, матовий

Характеристики продукту
- Закруглені кути та краї
- Безпечне зберігання, наприклад, офісних документів, завдяки вбудованому механізму блокування з 1 ключем
- Плавно висувні шухляди
- Знімний відсік для дрібних деталей
- Регульований тримач для документів для нижньої шухляди для файлів (розмір FC)
- Амортизуючі пластикові колеса
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- 1 х корпус шафи
- 1 х відділення для зберігання
- 1 x перегородка
- 1 ключ
- 2 поворотних колеса (без гальм)
- 2 x поворотні колеса (з гальмами)
- 1 x опорний ролик для шухляди
- 2 гвинти ST4.2 x 13
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 497 мм |
| Колір | Чорний матовий |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал | повністю зроблений із пластикустали |
| Розміри | (Ш x В x Г) 394 x 500 x 497 мм |
| Тип продукту | Контейнер на колесах |
| Ширина вироби | 394 мм |
| висота продукту | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 570 ₴









