
Блок живлення для ноутбука 901981-003

Характеристики продукту
- 19,5 В (7,9 А)
- Потужність 150 Вт
- Підходить для ноутбуків HP
Опис
Блок живлення для ноутбука HP 150 Вт
Характеристика
- З'єднувальний кабель довжиною 1,60 м
Коментарі
Кабель живлення не входить до комплекту поставки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,729 кг |
| Виделки (блоки живлення) | Виделка 7.4/5.0 |
| Вихідна напруга | 19,5 В постійного струму |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 7,7 А |
| Волість | 150 Вт |
| Входи | 3-контактний C5 Мікі Маус |
| Вхідна напруга | 100-240 В / 50-60 Гц |
| Довжина виробу | 165 мм |
| Діапазон вихідної напруги | 19,5 В постійного струму |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальний вихідний струм | 7,7 А |
| Модель із каталогу виробника | 901981-003 |
| Місце призначення | домашнє гніздо |
| висота продукту | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 740 ₴



