
Еспресо-машина Severin KA 5997, хромована (матована), чорна, 1350 Вт з насадкою для спінювання молока 518307
11 080 ₴
- В наявності
- Код: 518307
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Кавомашина Severin KA 5997 "Newspresa"

Характеристики продукту
- Високоякісний тримач фільтра з нержавіючої сталі з тонким дизайном
- Потужний італійський насос ULKA
- Обертова насадка для спінювання молока
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Система термоблоку для швидкого нагріву води
- Обертова насадка для спінювання молока, також підходить для приготування гарячої води
- Знімний та прозорий резервуар для води об'ємом 1 літр для легкого наповнення
- Знімний та мийний піддон для крапель зі знімною полицею для чашок
- З регулюванням жорсткості води та функцією видалення накипу для тривалішого терміну служби
Комплект поставки
- Еспресо-машина
- тримач фільтра
- Кавова ложка з тампером
- 2 місії
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,37 кг |
| Волість | 1350 Вт |
| Глибина продукту | 300 мм |
| Кавомашини — Інформація | з насадкою для спінювання молока |
| Колір | хром (матовий) чорний |
| Місткість резервуара для води | 1 літр |
| Тип продукту | Еспресо-машина |
| Тиск насоса | 20 бар |
| Ширина вироби | 165 мм |
| висота продукту | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 080 ₴










