
Еспресо-машина

Характеристики продукту
- Напівавтоматична вбудована кавоварка 1,5 л
- Кавові капсули, мелена кава
- 1 склянка 19 батончиків
- Система гарячого водопостачання
- Приготування еспресо
- 1275 Вт
- Чорний, нержавіюча сталь

Опис
Для ідеальної насолоди еспресо та капучино
- Термоблокова система 19 бар для точної температури еспресо та миттєвої пари
- Працює з усіма стандартними м'якими капсулами та капсулами ESE (до Ø 6 см), а також з меленою кавою
- Обертова насадка для гарячої води та пари з функцією спінювання
- Включаючи чавунний поршень
- Піддон для крапель та легко очищуваний контейнер для збору рідини
- Після 10 хвилин бездіяльності пристрій автоматично переходить у режим очікування.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
- Термоблокова система 19 бар для точної температури еспресо та миттєвої пари
- Працює з усіма стандартними м'якими капсулами та капсулами ESE (до Ø 6 см), а також з меленою кавою
- Обертова насадка для гарячої води та пари з функцією спінювання
- Включаючи чавунний поршень
- Піддон для крапель та легко очищуваний контейнер для збору рідини
- Після 10 хвилин бездіяльності пристрій автоматично переходить у режим очікування.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,6 кг |
| Волість | 1275 Вт |
| Глибина продукту | 300 мм |
| Джерело живлення | 230 В |
| Колір | чорна неіржавка сталь |
| Місткість резервуара для води | 1,5 л |
| Парове сопло (так/ні) | Да |
| Тип продукту | Еспресо-машина |
| Тиск насоса | 19 бар |
| Функція 2 чашок (так/ні) | Да |
| Ширина вироби | 255 мм |
| висота продукту | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 470 ₴





