
Мікрохвильова піч

Характеристики продукту
- 5 різних рівнів потужності
- Програма розморожування за вагою та часом
- 35-хвилинний таймер
- Фарбований корпус, стійкий до високих температур
- Опис цього товару було перекладено автоматично.

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Характеристика
- Знімний поворотний стіл.
- Ручка з хромованими елементами
- Пофарбований обігрівач
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10,6 кг |
| Волість | 700 Вт |
| Глибина продукту | 345 мм |
| Колір | Білий |
| Місткість | 20 літрів |
| Потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 440 x 260 x 345 мм |
| Технічні характеристики кухонної техніки | з функцією таймера |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 440 мм |
| висота продукту | 260 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 160 ₴




