
Мікрохвильова піч Bomann MWG 2211 U CB 800 Вт з функцією гриля, окремостояча, срібляста 518295
10 110 ₴
- В наявності
- Код: 518295
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12,5 кг |
| Глибина продукту | 370 мм |
| Колір | Срібло |
| Місткість | 20 літрів |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 460 x 288 x 370 мм |
| Технічні характеристики кухонної техніки | функція гриля окремо стоїть |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 460 мм |
| висота продукту | 288 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 110 ₴


