
Мікрохвильова піч

Характеристики продукту
- 6 рівнів потужності
- Таймер 30 хв
- Механічна дія
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Характеристика
- Вміст: 25 л
- 6 рівнів потужності
- Функція розморожування
- Механічна дія
- 30-хвилинний таймер
- Скляний поворотний стіл: Ø 27 см
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 410 мм |
| Колір | Червоний |
| Місткість | 25 років |
| Потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 480 x 280 x 410 мм |
| Технічні характеристики кухонної техніки | з функцією таймера |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 480 мм |
| висота продукту | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 470 ₴







