
Мікрохвильова піч

Характеристики продукту
- 5 рівнів потужності
- Ручка регулювання
- Компактний дизайн

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Характеристика
- Компактна мікрохвильова піч об'ємом 20 літрів - поміститься на будь-якій кухні
- 800 Вт та 5 рівнів потужності для індивідуальних потреб
- Інтуїтивно зрозумілі поворотні елементи керування для надзвичайно легкого використання
- Функція розморожування
- Поворотний стіл діаметром 25,5 см
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 333 мм |
| Колір | Білий |
| Місткість | 20 літрів |
| Потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 440 x 258 x 333 мм |
| Технічні характеристики кухонної техніки | з функцією таймера |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 440 мм |
| висота продукту | 258 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 690 ₴






