
Мікрохвильова піч

Характеристики продукту
- 6 рівнів потужності та практична функція розморожування
- 30-хвилинний таймер із сигналом завершення
- Термостійкий та пофарбований інтер'єр
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Характеристика
- Компактний дизайн з об'ємом 17 літрів, ідеально підходить для будь-якої кухні та дому
- Завдяки 6 рівням потужності та практичній функції розморожування, навіть заморожені продукти можна дбайливо розігрівати.
- 30-хвилинний таймер із сигналом завершення
- Термостійка лакована внутрішня частина також легко чиститься.
- Ручка та кнопочний наконечник з хромованими елементами.
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 9,4 кг |
| Глибина продукту | 320 мм |
| Колір | білий чорний |
| Місткість | 17 л |
| Потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 440 x 240 x 320 мм |
| Технічні характеристики кухонної техніки | з функцією таймера |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 440 мм |
| висота продукту | 240 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 380 ₴







