
Мікрохвильова піч Tristar MW-2705 потужністю 800 Вт з функцією таймера, функцією гриля, з дисплеєм сріблястого кольору 518288
12 580 ₴
- В наявності
- Код: 518288
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мікрохвильова піч

Характеристики продукту
- Вісім готових програм
- Регульований таймер зі звуком 95 хв
- дзеркальні скляні двері

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 355 мм |
| Колір | Срібло |
| Місткість | 20 літрів |
| Потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 435 x 255 x 355 мм |
| Технічні характеристики кухонної техніки | з функцією таймера, функцією гриля, з дисплеєм |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 435 мм |
| висота продукту | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 580 ₴






