
Мікрохвильова піч Severin MW 7771 700 Вт, функція гриля, з функцією таймера, чорний, срібний 518287
8 160 ₴
- В наявності
- Код: 518287
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мікрохвильова піч

Характеристики продукту
- 9 різних рівнів потужності, включаючи програми розморожування та гриля
- Мікрохвильову піч і гриль можна вмикати окремо та комбінувати
- 30-хвилинний таймер зі звуковим сигналом
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Характеристика
- Знімний поворотний стіл та решітка гриля
- Пофарбований обігрівач
- Термостійкий пофарбований корпус.
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 11,3 кг |
| Глибина продукту | 352 мм |
| Колір | чорний, сріблястий |
| Місткість | 20 літрів |
| Потужність гриля | 900 Вт |
| Потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 452 x 262 x 352 мм |
| Технічні характеристики кухонної техніки | функція гриля з функцією таймера |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 452 мм |
| висота продукту | 262 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 160 ₴



