
Мікрохвильова піч

Характеристики продукту
- Інноваційна плоска керамічна підлога з мікрохвильовим відбивачем
- Безпроблемне та нескладне прибирання
- Простий та зручний у використанні

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Характеристика
- 6 різних рівнів потужності
- Розморожування за часом або вагою
- Довжина кабелю 1,0 м
- Керамічна поверхня 26 x 26 см
- Висота робочої зони 18,5 см
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12,5 кг |
| Глибина продукту | 395 мм |
| Колір | чорна неіржавка сталь |
| Місткість | 20 літрів |
| Потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 465 x 275 x 395 мм |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 465 мм |
| висота продукту | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 690 ₴









