
Мікрохвильова піч
Характеристики продукту
- 6 рівнів
- Таймер 30 хв
- Знімний поворотний стіл.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Характеристика
- 6 рівнів потужності
- 2 ручки
- Звуковий сигнал
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 9,62 кг |
| Глибина продукту | 340 мм |
| Колір | Білий |
| Місткість | 17 л |
| Потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 446 x 243 x 340 мм |
| Технічні характеристики кухонної техніки | з функцією таймера |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 446 мм |
| висота продукту | 243 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 380 ₴


