
Мікрохвильова піч

Характеристики продукту
- З виглядом дерева
- 5 потужності мікрохвильової печі
- З таймером

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Характеристика
- 5 потужності мікрохвильової печі
- 35-хвилинний таймер
- Функція розморожування
- Поворотний стіл: ø 25,5 см
- З останнім сигналом
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 359 мм |
| Колір | біле дерево |
| Місткість | 20 літрів |
| Потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 440 x 259 x 359 мм |
| Технічні характеристики кухонної техніки | з функцією таймера |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 440 мм |
| висота продукту | 259 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 770 ₴











