
Мікрохвильова піч Severin 7781 700 Вт з функцією таймера, функцією гриля, чорно-сіра 518271
7 380 ₴
- В наявності
- Код: 518271
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мікрохвильова піч

Характеристики продукту
- Компактний дизайн з об'ємом 17 літрів
- З 9 рівнями потужності та практичною функцією розморожування
- Мікрохвильову піч і гриль можна вмикати окремо або разом

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Характеристика
- Ручка та ручка керування з хромованими елементами
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 9,4 кг |
| Глибина продукту | 32 см |
| Колір | чорний і сірий |
| Місткість | 17 л |
| Потужність гриля | 900 Вт |
| Потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 44 x 24 x 32 см |
| Технічні характеристики кухонної техніки | з функцією таймера, функцією гриля |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 44 см |
| висота продукту | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 380 ₴







