
Мікрохвильова піч

Характеристики продукту
- 7 автоматичних програм
- Запобіжний вимикач
- Червоний світлодіодний дисплей з ручкою
- Опис цього товару було перекладено автоматично.

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 11,5 кг |
| Глибина продукту | 345 мм |
| Колір | Чорний |
| Місткість | 20 літрів |
| Потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 442 x 260 x 345 мм |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 442 мм |
| висота продукту | 260 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 010 ₴





