
Мікрохвильова піч
Характеристики продукту
- Мікрохвильова піч потужністю 700 Вт
- 6 рівнів потужності
- Приблизно 20 літрів місця для приготування (згідно з інформацією виробника)
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Характеристика
- Просте ручне керування
- Приблизно 20 літрів місця для приготування (згідно з інформацією виробника)
- 30-хвилинний таймер і функція розморожування
- Скляний поворотний тарілка 24,5 см
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caso |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10,5 кг |
| Глибина продукту | 345 мм |
| Колір | Чорний |
| Місткість | 20 літрів |
| Потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 452 x 262 x 345 мм |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 452 мм |
| висота продукту | 262 мм |
| Робоча напруга | 230-240 В, 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 160 ₴


