
Мікрохвильова піч

Характеристики продукту
- Компактний дизайн об'ємом 20 літрів ідеально підходить для будь-якої кухні та дому
- З 5 рівнями потужності та практичною функцією розморожування, яка дозволяє дбайливо розігрівати навіть заморожені продукти
- 35-хвилинний таймер із сигналом завершення
- Термостійкий та пофарбований внутрішній шар, також легко миється
- Ручка та ручка з матовими хромованими елементами

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10,07 кг |
| Волість | 700 Вт |
| Глибина продукту | 38 см |
| Колір | чорна неіржавка сталь |
| Розміри | (Ш x В x Г) 48,8 x 29,1 x 38 см |
| Технічні характеристики кухонної техніки | з функцією таймера |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 48,8 см |
| висота продукту | 29,1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 380 ₴




