
Мікрохвильова піч

Характеристики продукту
- Класична мікрохвильова піч для смачної їжі
- Дві класичні ручки
- Ефективний при потужності 1100 Вт
- Нагрівання 360°
- 5 рівнів потужності
- Функція розморожування свіжого замка
- Ємність 20 л для сімей
- Легко чиститься, знімний поворотний столик
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 456 мм |
| Колір | Білий |
| Місткість | 20 літрів |
| Потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 264 x 343 x 456 мм |
| Технічні характеристики кухонної техніки | з функцією таймера |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 264 мм |
| висота продукту | 343 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 910 ₴








