
Мікрохвильова піч

Характеристики продукту
- Інноваційна плоска керамічна підлога з мікрохвильовим відбивачем
- Безпроблемне та абсолютно нескладне прибирання
- Інноваційне приготування їжі на 2 рівнях

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Характеристика
- 10 різних рівнів потужності
- Розморожування за часом або вагою
- Довжина кабелю 1,0 м
- Керамічна поверхня 26 x 26 см
- Висота робочої зони 19,5 см
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 14,4 кг |
| Глибина продукту | 415 мм |
| Колір | чорна неіржавка сталь |
| Місткість | 25 років |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 495 x 288 x 415 мм |
| Технічні характеристики кухонної техніки | функція гриля |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 495 мм |
| висота продукту | 288 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 920 ₴











