
Мікрохвильова піч Silva Homeline MWU 20.4 700 Вт, окремостояча, з функцією таймера, срібляста 518262
10 690 ₴
- В наявності
- Код: 518262
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мікрохвильова піч

Характеристики продукту
- Корпус пофарбований для термостійкості
- Функція розморожування
- 6 рівнів потужності
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Характеристика
- Звуковий сигнал завершення
- Поворотний стіл (Ø 24,5 см)
- Таймер
- Функція розморожування
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12,2 кг |
| Глибина продукту | 350 мм |
| Колір | Срібло |
| Місткість | 17 л |
| Потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 450 x 260 x 350 мм |
| Технічні характеристики кухонної техніки | окремо стоїть із функцією таймера |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 450 мм |
| висота продукту | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 690 ₴






