
Мікрохвильова піч Panasonic NN-CT57JMGPG 1000 Вт з функцією гриля, сріблястий колір 518259
30 530 ₴
- В наявності
- Код: 518259
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мікрохвильова піч

Характеристики продукту
- Мікрохвильова піч з інверторною технологією - рівномірно та дбайливо нагріває та готує
- Комбіноване приготування для оптимальних результатів та економії часу - мікрохвильова піч, гаряче повітря, функція гриля
- Заміна духовки гарячим повітрям до 220°C – також для страв, що потребують високої температури (наприклад, піца, кіш)

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Характеристика
- Тонкий дизайн - більше місця на робочій поверхні завдяки невеликій глибині монтажу
- Практичний розмір для будь-якої родини з об'ємом робочого простору 27 л та поворотним столом діаметром 34 см
- Численні автоматичні програми допоможуть вам легко готувати страви
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 2400 Вт |
| Глибина продукту | 395 мм |
| Колір | Срібло |
| Місткість | 27 л |
| Потужність гриля | 1300 Вт |
| Потужність мікрохвиль | 1000 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 520 x 310 x 395 мм |
| Технічні характеристики кухонної техніки | функція гриля |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 520 мм |
| висота продукту | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 530 ₴







